This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Filozofia

Nie chodzi nam przecież o wbijanie szpili w materię rzeczywistości, przygwożdżenie jej tezą raz na zawsze: interesuje nas ruch, sam ruch tej materii – znieruchomienie to zawsze czyjaś śmierć, wykluczenie, napiętnowanie.

Kultura

Nie interpretować, ale zmienić świat – mówi Marks. My na to: ale co zmieniać? Aktualne problemy, celne podsumowania – chwytamy świat na sekundę, by dowiedzieć się, co wymaga zmiany.

Ludzie

Zanim zacznę być jako Ja, zostałem już wezwany do mówienia; zanim cokolwiek powiem, muszę złożyć obietnicę: tak, będę mówił do Ciebie, bez względu na to, co się stanie; zanim zacznę mówić, Inny jest już we mnie, lecz nie wiem jeszcze, co się wydarzy: wszystko stanie się jasne dopiero w spotkaniu.