This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Czasopismo „Spectrum Animae” powstało w 2011 roku, założone przez grupę studentów. Magazyn komentuje aktualną rzeczywistość, recenzuje najważniejsze wydarzenia kulturalno-społeczne, publikuje teksty dotyczące spraw związanych z literaturą, sztuką, religią, polityką i socjologią. Od stycznia 2013 roku „Spectrum Animae” zmieniło swoją formę na czasopismo internetowe. Artykuły podzielone zostały na trzy działy: społeczeństwo, kultura i filozofia, przygotowywane są także bloki tematyczne. Autorami tekstów są młodzi ludzie, często debiutujący na łamach magazynu.

Czasopismo zamierza pozostać apolityczne i otwarte na rzetelną dyskusję dotyczącą każdego z działów czasopisma.

Z obecnym składem redakcji można zapoznać się tutaj.

Dane i adres wydawcy czasopisma:

Łukasz Latosiński
ul. Mostowa 4a/3
61-854 Poznań

 

Nota prawna:
Redakcja nie odsyła materiałów niezamówionych oraz zastrzega sobie prawo adiustowania i skracania przyjętych tekstów.
Wszelkie prawa autorskie do publikowanych tekstów i zdjęć, o ile nie określono inaczej, należą do Autorów i Redakcji. Zabronione jest kopiowanie i odpłatne udostępnianie i wykorzystywanie, w tym publikowanie, bez wyraźnej, pisemnej zgody Redakcji.