Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Magdalena Knioła

Magdalena Knioła – Redaktor Naczelna

Studentka poznańskiej teatrologii na specjalizacji operologicznej. Wielbicielka muzyki filmowej, sportu i dobrej kuchni.

Łukasz J. Latosiński

Łukasz J. Latosiński – Redaktor Bezczelny

Student V roku prawa na UAM, od ponad 2 lat pracownik kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr w Poznaniu. Lektor, ceremoniarz, konferansjer. Hobbystycznie – twórca nalewek. Prywatnie – Dziedzic Wzgórza

Aleksandra Teliżyn

Aleksandra Teliżyn

W Spectrum Animae odpowiedzialna jest za zdjęcia. Studentka filologii węgierskiej. Od dziecka podróżuje i planuje odwiedzić wszystkie europejskie stolice. Miłośniczka muzyki, fotografii oraz sztuki kulinarnej – zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Małgorzata Miławska

Małgorzata Miławska

Studentka ostatniego roku filologii polskiej, która zawodowo zajmuje się jedzeniem pierogów i pączków (pół etatu). Zainteresowana komunikacją językową, sfrustrowana komunikacją miejską. Nudziara i herbaciara.

Karol Mątewski

Karol Mątewski

Student Politechniki Poznańskiej, animator czasu wolnego, pasjonat językowy i wielbiciel turystyki kwalifikowanej. Od kilku lat organizuje mniejsze i większe wyjazdy i równie często wyjeżdża (także za granicę) pracować w branży eventowej.

Jakub Misun

Jakub Misun

Student IV roku filologii polskiej w ramach MISH na UAM w Poznaniu. Czytacz, pisacz, krytykacz.

Henryk Jakub Ratajczak

Henryk Jakub Ratajczak

Student V roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Walczy ze stroną czasopisma, by ta tańczyła jak się jej zagra.